o nas

Kilka słów o nas - chatterbox to miejsce, w którym główny nacisk kładziemy na komunikację. Dla nas nauka języka obcego to, nie uzupełnianie kolejnego podręcznika, a kształtowanie umiejętności płynnego porozumiewania się. 
Jeżeli zależy Tobie na przełamaniu bariery i pozbyciu się uczucia niepewności w porozumiewaniu się językiem angielskim to chatterbox jest dla Ciebie. 
Zajęcia w chatterbox odbywają się indywidualnie lub w małych grupach (do 8 osób). Kursanci dopasowani są pod względem wieku oraz prezentowanych umiejętności dla uzyskania najlepszych efektów. 
Ćwiczenia praktyczne to nie wszystko. W chatterbox dbamy o kontakt z żywym, mówionym językiem. Zaglądamy do gazet, książek, blogów internetowych, tłumaczymy teksty filmowe, artykuły a nawet przepisy kulinarne. 
W chatterbox zajęcia również mają charakter warsztatów dramowych i komunikatywnych. Odgrywamy scenki, w których każdy aktywnie uczestniczy i angażuje się w rozmowę. Poznajemy zwroty używane na co dzień, a nie tylko te, które zawarte są w podręczniku kursowym. Poszerzamy własne horyzonty poprzez naukę wymowy całych sentencji i prawidłowego akcentowania. 
Z chatterbox nabierzesz pewności siebie, nie będziesz już tylko biernym słuchaczem kiwającym głową że wszystko zrozumiałeś, będziesz w stanie z łatwością uczestniczyć w rozmowie. 
Zapraszam do chatterbox - miejsca dla ludzi otwartych i chcących nauczyć się mówić i swobodnie porozumiewać w języku angielskim. Szczegółową ofertę znajdziesz w sekcji Oferta. Zapraszamy!

czajniczek_ok